Zabieg parafinowy

Idealna rozwiązanie dla osób borykających się ze zniszczonym, suchym i popękanym naskórkiem. Po zabiegu skóra stanie się miękka i cudownie gładka. Efekt utrzymuje się kilka dni. Parafina polecana jest zwłaszcza jesienią i zimą ze względu na rozgrzewające działanie.

Parafina zawiera substancje o właściwościach natłuszczających. Nie nawilża ale tworzy na powierzchni skóry ochronny film, który zatrzymuje wilgoć w  skórze. Zaletą parafiny jest również długie utrzymywanie ciepła w tkance, w wyniku czego pory się otwierają, pobudza się krążenie a substancje zawarte w preparatach szybciej się wchłaniają. Parafina poprawia kondycje suchej, szorstkiej skóry pozostawiając ją jędrną, miękką, nawilżona i odżywioną.

Opis zabiegu:

Zabieg rozpoczynamy od dezynfekcji powierzchni skóry. Następnie robimy peeling aby usunąć zrogowaciały naskórek. Kolejny etap obejmuje wmasowanie odżywczo-regenerującej maski. Po czym zanurzamy dłonie/ stopy w podgrzanej wcześniej parafinie. Czynność powtarzamy trzy razy. Po wyjęciu dłoni/ stóp z parafiny zakładamy foliowe rękawiczki a następnie rękawiczki frotte i pozostawiamy na 15 minut.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • osteoporoza
  • uczulenie na parafinę
  • grzybica paznokci
  • grzybica skóry
  • stany zapalne skóry

Czas trwania zabiegu:

ok. 30 minut

Cena:

Zabieg parafinowy dłoni 30 zł
Zabieg parafinowy stóp (dołączony do pedicure) 30 zł
Zabieg parafinowy stóp (jako odrębny zabieg) 40 zł