Henna pudrowa

Henna pudrowa to regenerująco-odbudowujący zabieg farbowania brwi z efektem tatuażu. Efekt utrzymuje się od 5 do 14 dni na skórze oraz do 6 tygodni na włoskach. Po 2-3 koloryzacjach włoski zaczynają być coraz mocniejsze, nawilżone oraz zaczynają odrastać w miejscach ubytków. Głównym składnikiem produktów Brown Henna jest naturalna henna, która zawiera mikroelementy poprawiające kondycje włosa. W palecie kolorów znajduję się szeroki wachlarz kolorów.

Henna pudrowa to naturalny preparat w całości oparty na roślinnych składnikach. Jego zaletą jest zawartość wielu składników o działaniu odżywczym, dzięki którym nadaje kolor włoskom i skórze, równocześnie je pielęgnując. W skład preparatu wchodzą wyciąg z liści lawsonii, wyciąg z liści indygo, minerały oraz przeciwutleniacze.

Henna pudrowa jest naturalną koloryzacją, która w żadnym stopniu nie niszczy włosków. Zabieg łączy w sobie koloryzację z pielęgnacją, dzięki czemu włoski stają się błyszczące i odżywione. Pudrowa stylizacja pozwala również wypełnić ubytki w miejscach, w których brwi są rzadkie, ponieważ barwi także skórę. Warto zaznaczyć, że efekt zabiegu utrzymuje się znacznie dłużej niż w przypadku użycia klasycznego preparatu. Pudrowa henna jest widoczna na skórze do 14 dni, natomiast na włoskach nawet przez 6 tygodni.

Stylizacja henną pudrową to również szeroka gama kolorystyczna, która pozwala uzyskać kolor o różnych odcieniach i tonacjach, idealnie dopasowany do urody każdej kobiety. Dzięki temu z efektów zabiegu będą zadowolone nie tylko brunetki, ale również blondynki i panie posiadające rude włosy. Ponadto aplikacja pudrowej henny na brwi najczęściej połączona jest z rozbudowaną stylizacją brwi, która pozwala uzyskać dopasowany do twarzy kształt.

W celu utrzymania jak najdłuższego efektu koloryzacji nie zaleca się używać  prze 48 godzin po zabiegu silnych środków do demakijażu, nie kremować brwi oraz unikać sauny i basenu.

Przeciwwskazania do zabiegu:czesc-twarzy-kobiety-z-dlugimi-brazowymi-rzesami-i-mikrobladingiem-portret-kobiecego-piekna-przedluzanie-rzes-pielegnacja-brwi-uroda-i-spa_100739-233

  • uczulenie na hennę
  • stany zapalne oczu i powiek
  • otarcia i uszkodzenia skóry wokół oczu