Przedłużanie rzęs

Oprawa oczu to jeden z kluczowych eleIMG_2077mentów naszej twarzy. Długie
i gęste rzęsy dodają każdej kobiecie uroku. Niestety obecnie wiele pań ma problemy ze swoimi naturalnymi rzęsami – włoski są krótkie, rzadkie, jasne. Dlatego dużą popularność zdobyła stylizacja przedłużania oraz zagęszczania rzęs. Zabiegi przedłużania
i zagęszczania pozwalają w szybki sposób podkreślić kształt oczu, optycznie otworzyć oko,  podnieść powiekę a także sprawić, że spojrzenie stanie się bardziej wyraziste. Wyróżniamy dwa główne typy przedłużania rzęs: metodę 1:1 oraz metodę objętościową. 

Metoda 1:1

Metoda 1:1 polega na doklejeniu do jednej naturalnej rzęsy –  jednej rzęsy sztucznej. Sztuczne rzęsy dobierane są indywidualnie tak aby pasowały grubością i długością do rzęs naturalnych. Przedłużanie rzęs tą metoda nie obciąża naturalnych rzęs i nie powoduje ich uszkodzeń. Po upływie trzech, czterech tygodni zabieg należy powtórzyć, aby uzupełnić rzęsy, które wypadły w procesie naturalnej wymiany. Rzęsy 1:1 są bardzo popularne ze względu na swój naturalny wygląd. Są wprost stworzone dla osób, którym nie podoba się wachlarz sztucznych rzęs a zależy im na delikatnym podkreśleniu spojrzenia. Rzęsy 1:1 nie rzucają się w oczy, ale są wyraźnie gęstsze, dłuższe i ciemniejsze niż rzęsy nieprzedłużane.

Efekt przed:                                              Efekt po zabiegu:

rzesyrzesy6rzesy 5

Metoda objętościowa:

Metoda objętościowa to zabieg zagęszczania i przedłużania przeznaczony dla pań pragnących uzyskać większą objętość i gęstość. Metoda ta polega na przyklejeniu do jednej naturalnej rzęsy kilku rzęs. IMG_2076Wykorzystujemy rzęsy cienkie, które wyglądają bardzo naturalnie. Zagęszczone rzęsy nie wymagają podkreślenia tuzem. Mimo iż włoski nabierają objętości nadal wyglądają bardzo naturalnie  i lekko, nie łamią się, i nie tracą swego naturalnego kształtu
w trakcie ich użytkowania. Nie powinny też nam przeszkadzać w trakcie ich naturalnego użytkowania. Nie powinny też nam przeszkadzać w codziennych czynnościach takich jak spanie, pływanie czy ćwiczenia.

Cennik:

Metoda 1:1 160 zł
Metoda objętościowa 200 zł
Uzupełnienie rzęs 110 – 150 zł