Viviean Centrum Kosmetyki Profesjonalnej

Viviean to Centrum Urody o szerokim wachlarzu usług.

Specjalizujemy się w:

  • depilacji laserowej
  • zabiegach pielęgnacyjnych na twarz, szyję, dekolt oraz ciało
  • zabiegach wyszczuplających, ujędrniających i antycellulitowych

Zatrudniamy wykwalifikowanych kosmetologów, którzy do potrzeb każdego Klienta podchodzą indywidualnie. Troszczymy się o zdrowie naszych Klientów, dlatego przed każdym zabiegiem przeprowadzamy szczegółowy wywiad kwalifikujący do zabiegu. Zapewniamy pełną dyskrecję i intymną atmosferę podczas rozmowy, dlatego nasi Klienci czują się bezpiecznie i bez obaw mówią o doskwierających problemach. Aby skutecznie im przeciwdziałać, wykorzystujemy najnowocześniejsze dostępne technologie, dzięki którym gwarantujemy niezawodność przeprowadzanych zabiegów. Stale śledzimy najnowsze doniesienia z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii, konsekwentnie podnosząc jakość świadczonych usług i poszerzając naszą ofertę. Wszystko to z myślą o potrzebach naszych Klientów!

Oto, jak wygląda wizyta u nas. Na pierwszym spotkaniu odbywamy z Klientem konsultację i przeprowadzamy wywiad zdrowotny. Ma on na celu wykluczenie przeciwwskazań oraz dobranie odpowiedniego zabiegu, parametrów urządzenia i preparatów niezbędnych do jego wykonania. Podczas jego wykonywania zapewniamy naszym Klientom pełen komfort i miły nastrój.

W kwietniu 2012 roku sponsorowaliśmy jedną z najbardziej prestiżowych imprez – MISS POLSKI ZIEMI ŁÓDZKIEJ. W naszych salonach przygotowaliśmy kandydatki do występu na gali finałowej wyborów, zadbaliśmy o dobrą kondycję ich skóry i jak najlepsze samopoczucie. Zwyciężczyni konkursu otrzymała od nas dodatkowo jedną z głównych nagród – bon otwarty do wykorzystania w naszych salonach.

Najlepszy sprzęt, bezpieczeństwo i profesjonalna obsługa są gwarancją satysfakcji i zaufania naszych Klientów.

Komentowanie jest wyłączone