Kontakt

 Viviean Centrum Urody zaprasza!

Al. Kościuszki 101, 90-441 ŁódźNr kom.: 534-535-535

E-mail: salon@viviean.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek:

9:00 – 19:00

sobota:

według ustalonych wizyt

Miło nam będzie gościć Państwa w naszym gabinecie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 19 oraz w  soboty według ustalonych wizyt.

Mimo to jesteśmy elastyczni, dostosowujemy się do  Państwa rytmu dnia, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się na wcześniejszą lub późniejszą wizytę 

Zeskanuj dane do telefonu:

Formularz Kontaktowy:

 • marysia

  witam. W jakich odstepach czasu powadzi sie depilacie laserowa nóg, bo chciaa bym do sierpnia pozbyc sie chodziaz polowy owlosienia. Po depilatorze elektrycznym włosy strasznie wrastały mi w skóre, czy po laserze nie bedzie tak ze odrosna słabsze i tez bede miała pełno krost z włosami w środku?

  • Salon Viviean

   Witamy, zabiegi depilacji łydek lub ud odbywają się co 8-12 tygodni. Na początku stosuje ten najkrótszy odstęp, ale kolejne zabiegi mogą odbywać się już po dłuższej przerwie. To, jak włosy będą odrastać jest sprawą indywidualną każdego Klienta, dlatego zawsze kosmetolog indywidualnie dobiera odstępy między zabiegami.
   Można oszacować, że gdyby rozpoczęła Pani serię zabiegów w lutym, to do sierpnia odbyłyby się 3 zabiegi (przed planowanym opalaniem zaleca się nawet 4 tygodnie przerwy od ostatniego zabiegu). Jest to wystarczająca ilość zabiegów, aby zobaczyć dużą różnicę i odczuć komfort, ale niestety nie da się przewidzieć jaki odsetek wszystkich włosów uda się usunąć podczas 3 sesji. Pewnym jest natomiast, że te włosy, które jeszcze pozostaną oraz skóra będą już wtedy łatwiejsze w pielęgnacji i nie będą sprawiać takich problemów podczas golenia maszynką jak przed zabiegami. Proszę pamiętać, że depilacja laserowa jest wskazaniem przy tendencji do wrastania włosów pod skórę i robienia się stanów zapalnych mieszka włosowego. Z zabiegu na zabieg wrastających włosów i stanów zapalnych po goleniu będzie coraz mniej, ponieważ część włosów zostanie całkowicie usunięta, a sama depilacja laserowa nie powoduje takich objawów.

 • zainteresowany

  Witam
  czy usuwacie państwo fioletowe zasinienia pod oczami?
  czy zabieg zamykania naczynek w tym przypadku dałby efekt, czytałem że takie sińce są spowodowane zbyt cienką skórą wokół oczu przez którą prześwitują naczynka krwionośne?
  jeśli nie to jaki inny ewentualnie zabieg mógłby być skuteczny i jaka byłaby jego cena?
  pozdrawiam

  • Salon Viviean

   Zabieg zamykania naczynek metodą laserową nie przyniósłby u Pana poprawy, ponadto wykonywany w okolicy oczu może być bardzo niebezpieczny. Jest jednak dla Pana szansa, medycyna estetyczna ma sposoby, aby zasinienia pod oczami były mniej widoczne. Zapraszamy zatem na konsultację do naszego salonu, podczas której zaproponujemy właściwą dla Pana metodę i podamy koszty zabiegu. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu. Serdecznie zapraszamy.

 • Magda

  Witam. Czy usuwaja Panstwo slady po depilacji depilatorem elektrycznym. Ma duzo przebarwien na nogach po powrastanych wlosach. Da sie w ogole to zlikwidowac? Jak byla by cena zabiegu? Ile pracownikow zatrudnioch jest w waszym salonie? Czy jesli zabiegi wykonuje jeden kosmetolog to od poczatku do konca serii zabiegów on sie zajmuje moim problemem?

  • Salon Viviean

   Witam, zależy jak głębokie są te przebarwienia. Trudno coś powiedzieć nie widząc tych zmian. Zapraszamy zatem na bezpłatną konsultację do naszego salonu, podczas której będziemy w stanie coś doradzić. W naszym salonie każdy Klient ma swojego kosmetologa, który „prowadzi” go podczas całej serii zabiegów, zarówno laserowych jak i pielęgnacyjnych. Ma to ogromne znaczenie w kontaktach interpersonalnych oraz daje gwarancję powodzenia kuracji, gdyż kosmetolog zna stan początkowy sprzed kuracji i na bieżąco obserwuje postępy, dobierając odpowiednie zabiegi oraz parametry.