Kontakt

 Viviean Centrum Urody zaprasza!

Al. Kościuszki 101, 90-441 ŁódźNr kom.: 534-535-535 E-mail: salon@viviean.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek:

9:00 – 19:00

sobota:

według ustalonych wizyt

Miło nam będzie gościć Państwa w naszym gabinecie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 19 oraz w  soboty według ustalonych wizyt.

Mimo to jesteśmy elastyczni, dostosowujemy się do  Państwa rytmu dnia, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się na wcześniejszą lub późniejszą wizytę 

Zeskanuj dane do telefonu:

Formularz Kontaktowy:

Wypełniając formularz kontaktowy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w formularzu.

Obowiązek informacyjny RODO:

W związku ze zmianą przepisów oraz wejścia w życie nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych i rozpoczęciem stosowania 25 maja 2018 Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych) „RODO” informujemy że:

1.Administratorem danych osobowych jest firma Viviean z siedzibą przy ul.T.Kościuszki 101 w Łodzi.

2.Firma przetwarza dane w celach: świadczenia usług, rezerwacji wybranych zabiegów za pośrednictwem strony internetowej oraz telefonicznie; marketingowych; dochodzenia i obrony w razie zaistnienia wzajemnych roszczeń; wysyłki informacji handlowych.

3.Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz  konieczne w celu wyznaczenia terminu zabiegu, wyrażenia zgody na przeprowadzenie zabiegu.

4.Dane osobowe przetwarzanie będą  przez okres wykonywanych serii zabiegowych a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, lub do czasu cofnięcia udzielonej zgody.

5.Przedmiotem przetwarzania Pana/i danych osobowych są: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.

6.Odbiorcą danych jest jedynie Gabinet Dermokosmetyki i depilacji laserowej Viviean.

7.Każdej osobie, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo do dostępu do swoich danych osobowych, oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8.W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych może zwrócić się do firmy Viviean z prośbą o udzielenie informacji.

 • monika

  Witam. Chcialabym skorzystac z Panstwa oferty depilacji laserem. Czy przychodzac do Panstwa bede mogla od razu poddac sie zabiegowi? I czy wlosy musze najpierw sama zgolic, czy Panstwo to zrobia?

  • Salon Viviean

   Jest taka możliwość, aby przy pierwszej wizycie wykonać zabieg depilacji laserowej, jednak czasem najpierw wymagana jest konsultacja lub próba laserowa. Jeśli zaś chodzi o golenie, to zazwyczaj zalecamy Klientom ogolić się w domu w dniu zabiegu lub dzień wcześniej. Ale niekiedy są wskazania, aby włosy ogolić na miejscu przed samym zabiegiem. Prosimy o kontakt telefoniczny, na podstawie rozmowy ustalimy, czy możemy umówić się od razu zabieg, czy najpierw na konsultacje i próbę laserową i czy może Pani ogolić włosy w domu. Zapraszamy!

 • marzena

  witam. czy poradzicie coś na skóre na brzuchu po 2 ciążach która jest bardzo rozciągnięta i trochę wisi.

  • Salon Viviean

   Oczywiście! W pani przypadku najlepszym rozwiązaniem byłby tripolar. Jest to zabieg ujędrniający wiotką skórę, szczególnie zalecany przy modelowaniu sylwetki i liftingu. Pod wpływem fal radiowych włókna kolagenowe ulegają obkurczeniu i ponownemu napięciu, dzięki czemu zwiększa się produkcja kolagenu i skóra staje się bardziej jędrna i napięta. Zaleca się wykonanie serii zabiegów w odstępie 1 tygodnia.
   W celu omówienia szczegółów zapraszamy na konsultację do naszego Salonu.

 • Zainteresowana

  Witam,
  jestem zainteresowana depilacją u Państwa, na początek bikini całkowite, mam niestety bardzo ciemne włosy i niestety dużo ich jest:/z tego co widziałam w cenniku koszt takiego zabiegu na bikini całkowite to 199zł, czy ono obejmuje również szparę pośladkową czy już osobno dopłaca się 49zł,chciałam jeszcze zapytać ile takich zabiegów będzie koniecznych i w jakich odstępach?i co najważniejsze na jaki okres czasu pozbywam się owłosienia?Dziękuje za wszelkie informacje:)

  • Salon Viviean

   Witam, jeśli chodzi o kolor Pani włosów to bardzo dobrze, że są one ciemne. Im ciemniejsze włosy, tym lepszy efekt depilacji.
   Aktualnie trwa Promocja Karnawałowa i koszt pojedynczego zabiegu bikini całkowitego to 199 zł, szpara pośladkowa to osobny koszt 49 zł.
   Ilość zabiegów, potrzebnych do całkowitego usunięcia owłosienia jest sprawą bardzo indywidualną. Niektóre osoby potrzebują 3 zabiegów, a inne nawet 6.
   Zależy to od grubości, koloru i ilości włosów, a także od gospodarki hormonalnej. Odstępy miedzy zabiegami dobierane są indywidualnie, średnio co 6-8 tygodni.
   Depilacja laserowa LightSheer daje efekt na wiele lat, a nawet na całe życie. Jeśli kobieta jest zdrowa i nie pojawią się w przyszłości zaburzenia hormonalne, to raz usunięte włosy już nie powrócą.

   Powyżej przedstawiliśmy ogólne informacje. Aby powiedzieć coś więcej na temat Pani włosów i efektów depilacji zapraszamy na darmową konsultację do naszego Salonu.

 • Iwi

  Witam, podobnie jak poprzedniczka mam pytanie o kartę VIP, w odpowiedzi na zapytanie jak nabyć tę kartę podano informację o wyborze odpowiedniej dla siebie opcji i dokonaniu jej zakupu. Jaką kwotę należy uiścić dla karty VIP lub Silver przy nabywaniu karty?

  • Salon Viviean

   Karta VIP dobierana jest indywidualnie do potrzeb Klienta, rozmowy na temat karty lub jej ceny prowadzimy z Klientami naszego Salonu osobiście.
   Ze względu na fakt, iż posiadanie karty niesie ze sobą wiele przywilejów, staramy się rozdysponowywać je tylko wśród stałych Klientów. Oczywiście nie wykluczamy innych rozwiązań, aczkolwiek staramy się unikać kwalifikowania zupełnie nieznanych Klientów. Celem głównym karty VIP jest dostarczanie naszym Klientom usług na jak najwyższym poziomie. Tak więc zapraszamy do rozmowy przy najbliższym spotkaniu.

 • Ju

  Witam,

  chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mogę założyć VIP Viviean?

  Niestety nie udało mi się znaleźć tej informacji na waszej stronie.

  Pozdrawiam
  J

  • Katarzyna

   Witam, aby założyć Kartę VIP wystarczy przyjść do naszego salonu i zakupić odpowiednią dla siebie opcję. Posiadanie Karty VIP niesie ze sobą wiele korzyści, między innymi rabat 50% dla posiadacza karty, darmowe zabiegi dla VIP’a, 50% rabatu dla osoby towarzyszącej oraz zabiegi dla dwojga. Zakup karty jest jednorazowy, a przywileje trwają aż 12 miesięcy.

   • Katarzyna

    „[…] zakupić odpowiednią dla siebie opcję” Tzn?

    • Salon Viviean

     To znaczy zakupić odpowiednią dla siebie kartę VIP, szczegółowy opis kart VIP: http://vip.viviean.pl/

 • sylwia

  witam, czy podejmą się państwo usunięcia popekanych naczynek na powiekach? z roku na rok coraz więcej mi ich pęka i jestem zrozpaczona

  • Katarzyna

   Niestety nie! Zabronione jest działanie laserem w okolicach oczu, grozi to utratą wzroku.

 • ewa

  Witam,
  czy promocja letnia 50% zniżki juz została zakończona?

  Pozdrawiam
  Ewa

  • Katarzyna

   Promocja letnia 50% trwała do 22 września.