Depilacja laserowa okolic bikini z linią stringów

W dzisiejszych czasach depilacja okolic bikini to niemal konieczność. Chyba żadna ze współczesnych kobiet nie jest zwolenniczką włosków wystających spod kostiumu kąpielowego. W wypadku tej części ciała wybór odpowiedniej metody jest szczególnie ważny, ponieważ skóra okolic łonowych jest bardzo delikatna i wrażliwa, więc trzeba szczególnie na nią uważać.

Najchętniej wykorzystywanymi środkami są pianki, kremy lub żele, które zwyczajnie rozpuszczają kreatynową strukturę włosów. Ale niestety, jak każdy środek chemiczny, mogą podrażniać skórę i powodować zaczerwienienia. Poza tym mają brzydki zapach. Równie popularna jest depilacja miejsc intymnych zwykłą maszynką do golenia. To tania i bezbolesna metoda. Jednak włosy szybko odrastają, stają się sztywne i grube. Dodatkowo podczas wykonywania czynności może dojść do skaleczenia, powodującego trudno gojące się rany. Niektóre z pań preferują depilację woskiem, którą najbezpieczniej wykonać w gabinecie kosmetycznym. Niestety zabieg jest dość kosztowny (60-150zł) i do tego bolesny, a gwarantuje zadowolenie tylko na 3 – 4 tygodnie.

Alternatywą są plastry z woskiem. Efekt jest podobny, ale nie zawsze udaje się nim usunąć całe owłosienie. Poza tym odrastające włoski zazwyczaj wrastają się w skórę i powodują zapalenie. Kobiety bardzo odporne na ból mogą wydepilować okolicę bikini depilatorem elektrycznym. Zabieg jest jednak skomplikowany, włosy odrastają w nierównym tempie i również mają tendencję do wrastania się w skórę.

Jak widać wymienione wyżej sposoby mają tyle samo plusów, co minusów. Na szczęście najnowsza technologia może pomóc kobietom trwale pozbyć się problemu. Gwarancją takiego sukcesu jest zastosowanie depilacji laserowej. Zabieg trwa od 20 do 40 minut – w zależności od zakresu. Czynność należy powtórzyć po około 6 – 8 tygodniach. Ilość zabiegów jest ustalana indywidualnie. Niestety okolice intymne są najbardziej wrażliwymi miejscami, ponieważ są bardziej podatne na podrażnienia, dlatego po zabiegu zaleca się stosowanie  kremów nawilżających i łagodzących. Koszt depilacji laserowej jest porównywalny z innymi metodami. W związku z tym po co wielokrotnie narażać się na ból?

 • Klaud

  czy bikini całkowite obejmuje ciemne włoski narastające kilka cm od pachwin na uda?

  • Salon Viviean

   Bikini całkowite to obszar bikini obejmujący okolice pachwin (włosy wystające poza bieliznę), wargi i wzgórek łonowy (włosy pod bielizną). Jeśli włosy od bikini rosną także na udach, to niestety nie jest to okolica bikini, ale nie trzeba też płacić jak za całe uda. Zapraszamy na konsultację do naszego Salonu, powiemy ile w Pani przypadku wynosiłaby ewentualna i symboliczna dopłata za fragment ud.

 • ellen

  szanowni Panstwo,
  czy bikini całkowite obejmuje wszystkie wloski z tamtych okolic? czy tez trzeba doliczyc sobie szpare posladkowa?

  • Salon Viviean

   Zgodnie z naszą aktualną Promocją Karnawałową bikini całkowite nie obejmuje szpary pośladkowej.

 • anita

  czy możecie opisać porównać do czegoś ból:)) tylko to mnie powstrzymuje…dodam iż zastanawiam się nad całkowitym bikini…pachy i nogi robię depilacją woskiem bikini maszynką…

  • Salon Viviean

   Ból podczas depilacji laserowej jest sprawą indywidualną. Dla niektórych osób zabieg jest bardzo bolesny, a dla niektórych ledwie odczuwalny.
   Wszystko zależy od indywidualnego progu bólu i wrażliwości skóry danej osoby. Podczas depilacji laserowej okolic intymnych, na ogół doznania są silniejsze, niż na innych partiach ciała. Klientki najczęściej opisują ten rodzaj bólu jako ukłucie, użądlenie lub ukąszenie owada. Jeśli strach przed bólem powstrzymuje Panią od depilacji laserowej, to proszę się nie obawiać, jest dostępna bardzo dobra maść znieczulająca, którą należy posmarować miejsce depilacji około 2 godzin przed zabiegiem. Ta maść nazywa się EMLA i daje bardzo duży komfort podczas depilacji. Zapraszamy Panią na konsultację do naszego Salonu. Na miejscu udzielimy wszelkich informacji dotyczących depilacji laserowej i stosowania maści znieczulającej. Serdecznie zapraszamy!

 • olga

  ile mniej wiecej kosztuje zabieg lasorowy ?

  • Salon Viviean

   Aktualnie trwa PROMOCJA KARNAWAŁOWA. Koszt depilacji bikini z linią stringów uzależniony jest od głębokości bikini.
   CENY PROMOCYJNE:
   Bikini normalne: 159 zł zamiast 250 zł,
   Bikini całkowite: 199 zł zamiast 300 zł,
   Szpara pośladkowa: 49 zł zamiast 200 zł.

   Pozostałe ceny PROMOCJI KARNAWAŁOWEJ:
   http://viviean.pl/depilacja-laserowa-cennik/

   Zabiegi rozpoczęte podczas trwania PROMOCJI KARNAWAŁOWEJ można kontynuować w cenie promocyjnej, nawet po jej zakończeniu.