• Świętuj z nami nasze 3 urodziny...

    promocja urodzinowa

Depilacja laserowa cennik

Depilacja laserowa cennik Salonu Viviean, oprócz  uzyskania pełnej satysfakcji i zadowolenia, oferujemy najlepsze ceny w Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, a przekonacie się sami, że wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i oczekiwaniom.

Cena zabiegu (*)Cena zabiegu (*)Promocja Letnia(**)Promocja Letnia(**)
 
.KobietyMężczyźniKobietyMężczyźni

Depilacja Laserowa Cennik : TWARZ

Baki25030099149
Policzki20030099149
Wąsik1001007999
Broda15030099199
Szyja20035099199

Depilacja Laserowa Cennik : RĘCE

Ramiona350400189199
Przedramiona300350189199
Dłonie20020099149

Depilacja Laserowa Cennik : TUŁÓW

Kark200300159199
Plecy400600199299
Klatka piersiowa300500169249
Okolice sutków1501509999
Pachy250300169199
Brzuch250350199199
Linia brzucha1501509999
Bikini normalne250350159199
Bikini całkowite300400199299
Pośladki250300179199
Szpara pośladkowa2002004999

Depilacja Laserowa Cennik : NOGI

Uda450550199299
Łydki450550199299
Kolana1001504999
Stopy15025049149

* ceny brutto w PLN
* przy serii zabiegów możliwość negocjacji cen
*\** bony, karty, promocje i zniżki nie łączą się
** promocja tylko dla nowych klientów lub obejmująca nowe partie ciała
** promocja ograniczona czasowo, trwa od 22 czerwca 2014 r. do odwołania
** ZABIEGI ROZPOCZĘTE PODCZAS TRWANIA PROMOCJI MOŻNA KONTYNUOWAĆ W PROMOCYJNEJ CENIE

Depilacja Laserowa Cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

 


Komentowanie jest wyłączone