Czym jest oxybrazja?

Jak powszechnie wiadomo tlen jest źródłem życia i każda żywa komórka go potrzebuje. Nie inaczej jest z ludzką skórą – jeśli nie oddycha staje się sucha, mniej elastyczna i wiotka. Mamy na to sposób!

Oxybrazja

Oxybrazja, czyli peeling wodno-tlenowy, to jedna z najnowszych metod odmładzania i rewitalizacji skóry. Jest to bezpieczny sposób na łagodne złuszczenie martwych komórek naskórka. Każdy, kto chce pielęgnować swoją skórę w sposób efektywny powinien skorzystać z tego zabiegu, gdyż wyzwala on efekt naturalnej i samoistnej odbudowy oraz regeneracji naskórka. Dodatkowym atutem tej metody jest fakt, iż można ją stosować nie tylko na skórę twarzy, szyi, czy dekoltu, ale także na skórę całego ciała. Ponadto odnosi wspaniałe rezultaty w odnawianiu struktury włosa i nawilżeniu skóry głowy.

Zabieg Oxybrazji ma wszechstronne zastosowanie i jest przeznaczony dla każdego rodzaju skóry. Oxybrazja jest skuteczna w walce z trądzikiem – przede wszystkim dzięki zastosowaniu tlenu, który zwalcza bakterie beztlenowe, wywołujące trądzik. Redukuje też blizny potrądzikowe i wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, a zaskórniki i rozszerzone pory nie stanowią dla niej problemu. Oxybrazja ma zbawienny wpływ na ogólną kondycję skóry – odmładza ją, redukuje i spłyca zmarszczki.

  • Gośka

    czy przy rozszerzonych naczynkach można wykonywać oxybrazję?

    • Katarzyna

      Rozszerzone naczynka nie są przeciwwskazaniem do zabiegu. Oxybrazja nie jest zabiegiem inwazyjnym.