Czym jest peeling kawitacyjny?

Żyjemy w coraz bardziej zanieczyszczonym środowisku, nasza skóra codziennie zostaje poddawana działaniu negatywnych czynników. Przez to staje się szara i zmęczona, a zatem stanowi kłopot zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, bo przecież nikt nie chce aby jego skóra wyglądała niezdrowo. Jeśli więc zwykłe peelingi nie wystarczają, najlepszym rozwiązaniem jest peeling kawitacyjny.

Zadaniem zwykłego peelingu jest złuszczenie martwego naskórka, odsłonięcie młodszych warstw skóry, a co za tym idzie przywrócenie skórze naturalnego blasku. Peeling kawitacyjny daje podobne efekty lecz jego działanie jest skuteczniejsze, gdyż opiera się ono na zastosowaniu specjalnej ultradźwiękowej technologii, delikatniejszej i docierającej głębiej.

Peeling kawitacyjny wykonuje się na twarzy jednak możliwe jest także wykonanie peelingu dekoltu, szyi, pleców itd. W zasadzie można go stosować wszędzie gdzie jest konieczny. Dobrze wykonany zabieg nie powoduje podrażnień i jest bardzo przyjemny, dzięki uczuciu naturalnego wibrowania.