Odżywka stymulująca wzrost rzęs RevitaLash ADVANCED

Athena Cosmetic, ciesząca się pozycją światowego lidera w dziedzinie opracowywania innowacyjnych i funkcjonalnych kosmetyków, która jako pionier stworzyła w 2006 roku pierwszą odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi marki RevitaLash, ma przyjemność ogłosić przełom w zaawansowanej technologii pielęgnacji rzęs wprowadzając na rynek najnowszą formułę RevitaLash ADVANCED. Efekty jej działania i bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów  badawczych. RevitaLash ADVANCED jest przetestowany dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki. Nowa bardziej zaawansowana i gęsta formuła powoduje, że odzywka nie sączy się na powierzchnię oka i można ją bezpiecznie aplikować tuż u nasady rzęs. Testy kliniczne nie wykazują żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrz gałkowe oka ani ostrość widzenia. Skład najnowszej formuły zawiera opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa jeszcze bardziej aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągi roślinne m.in. palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica, nagietek lekarski, uzupełnione o działanie aktywnych nanopeptydów.

1. Jak stosuje się odżywkę stymulującą wzrost rzęs RevitaLash ADVANCED?

RevitaLash ADVANCED stosuje się na noc po dokładnym demakijażu, na czysta i suchą skórę powiek. Niewielką ilość preparatu nanosimy jednym pociągnięciem aplikatora tuż u nasady rzęs. Można stosować na górną i dolną powiekę oraz brwi. Produkt zalecany po zakończonej chemioterapii.  Odżywkę mozna stosować na przedłużone i zagęszczone rzęsy, ponieważ nie rozpuszcza kleju.

2. Kiedy widać pierwsze efekty zastosowania RevitaLash ADVANCED i jak długo prowadzić kurację?

Badania kliniczne pokazują znaczna poprawę  wyglądu rzęs już po 3 tygodniach stosowania. Pierwszy rezultat można zaobserwować już po 4-6 lu 8 tygodniach, potem należy kontynuować kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Najbardziej spektakularny efekt osiąga się po 5 miesiącach codziennej kuracji, a następnie dla potrzymania efektu stosuje się 2-4 razy w tygodniu. Efekt i bezpieczeństwo działania zostały udowodnione przez pięć niezależnych instytutów badawczych.

3. Jak najlepiej stosować  RevitaLash ADVANCED aby mieć stale świetny efekt?

Po kilkumiesiecznej codziennej kuracji zaleca się stosowanie odżywki dwa lub cztery razy w tygodniu dla podtrzymania efektu.

 4.Czy stosując kurację RevitaLash ADVANCED mogę robić hennę rzęs?

Tak, nie ma żadnych przeciwwskazań. Po zastosowaniu odżywki rzęsy są mocniejsze, grubsze, henną możemy podkreślić efekt zastosowania RevitaLash.

Cennik:

RevitaLash ADVANCED 2 ml 250 zł
RevitaLash ADVANCED 3,5 ml 330 zł
RevitaLash ADVANCED 3,5 ml + Mascara 350 zł

lash_perf