Liposukcja ultradźwiekowa

Liposukcja ultradźwiękowa to przede wszystkim bezbolesny i nieinwazyjny zabieg wspomagający redukcję tkanki tłuszczowej. Metoda ta pozwala na modelowanie sylwetki przy pomocy ultradźwięków. Należy jednak pamiętać, że tę formę „leczenia” stosuje się w celu lokalnego pozbycia się nadmiaru tłuszczu, nie stosuje się jej jednak w leczeniu ogólnej nadwagi. Liposukcja ultradźwiękowa jest także skutecznym narzędziem w przypadku likwidacji cellulitu, a w połączeniu z falami radiowymi i endermologią,  które pobudzają produkcję kolagenu dając doskonałe efekty.

Liposukcja wpływa nie tylko na zmianę figury, ale także poprawia krążenie oraz zwiększa przyswajanie składników aktywnych.

Liposukcja ultradźwiękowa jest młodą metodą walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Technika ta polega na rozbiciu komórek tłuszczowych, przekształceniu ich w emulsję i usunięciu z organizmu. Promieniowanie podczerwone powoduje wzrost temperatury w tkankach, a tym samym upłynnienie tłuszczu, poprawę metabolizmu oraz napięcia skóry.

Liposukcja ultradźwiękowa poprzez działanie ultradźwiękami o określonej niskiej częstotliwości wpływa na powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia przyczynia się do rozbicia tkanki tłuszczowej a uwolnione w ten sposób tłuszcze transportowane są głównie do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii. W ten sposób można przyspieszyć efekt redukcji nadmiaru tłuszczu z trudnych obszarów takich jak: uda, pośladki, talia, biodra czy ramiona. Ponadto nasze urządzenie jest wyposażone w głowicę na podczerwień IR, która sprzyja upłynnieniu tkanki tłuszczowej oraz głębszemu wnikaniu fali ultradźwiękowej. W rezultacie efekty kuracji są bardzo widoczne a sam zabieg stanowi doskonałą alternatywę dla interwencji chirurgicznej.

Efektami liposukcji ultradźwiękowej są:

  • redukcja cellulitu
  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • wymodelowanie i wyszczuplenie sylwetki
  • poprawa metabolizmu i przemiany materii
  • zwiększenie przyswajania składników aktywnych
  • pobudzenie krążenia

Liposukcja ultradźwiękowa efekty

Zalecane jest wykonanie 6–10 zabiegów w odstępach 5–10 dniowych. Dla podtrzymania efektów należy stosować dietę niskotłuszczową, pić duże ilości wody (2 litry/doba), warto też zwiększyć aktywność fizyczną.

Cennik:

Liposukcja + endermologia ramion 150 zł
Liposukcja + endermologia pośladków 150 zł
Liposukcja + endermologia brzucha 180 zł
Liposukcja + endermologia pleców 180 zł
Liposukcja + endermologia ud 220 zł

Dla wzmocnienia efektu możemy również połączyć liposukcje ultradźwiękową z silnie pojędrniającym działaniem fal radiowych.

Liposukcja + endermologia + fale radiowe ramion 200 zł
Liposukcja + endermologia + fale radiowe pośladków 200 zł
Liposukcja + endermologia + fale radiowe brzucha 230 zł
Liposukcja + endermologia + fale radiowe pleców 230 zł
Liposukcja + endermologia + fale radiowe ud 280 zł