Depilacja laserowa pleców, klatki piersiowej i pośladków

Depilacji pleców, klatki piersiowej i pośladków najczęściej poddają się mężczyźni. Usuwanie owłosienia z tych partii ciała zwykłymi maszynkami lub woskiem daje nietrwały efekt i jest dosyć bolesne. Włoski już po miesiącu odrastają i cały proces trzeba powtarzać od nowa. Depilacja laserowa pozwala raz na zawsze pobyć się uciążliwego problemu.Dodatkowo odrastające włoski mogą wrastać w skórę, powodując zapalenie mieszka włosowego i wszelkiego rodzaju podrażnienia. Trwałe pozbycie się owłosienia z pleców, klatki piersiowej lub pośladków jest możliwe tylko za pomocą lasera.

Epilacja pleców zazwyczaj trwa ok. 60 minut – wszystko zależy od gabarytów pacjenta. Zabieg jest praktycznie bezbolesny. Dyskomfort mogą odczuwać jedynie osoby szczupłe, o słabo rozwiniętej tkance podskórnej. Ilość zabiegów jest uzależniona od indywidualnych predyspozycji skórnych pacjenta. Kolejny należy wykonać po 8 – 10 tygodniach.

Przed każdym zabiegiem epilacyjnym należy pamiętać o zgoleniu włosków z wybranych do depilacji miejsc. Szczególnie odnosi się to do panów chcących pozbyć się włosków na klatce piersiowej, ponieważ ich usunięcie w gabinecie kosmetycznym znacznie wydłuża zabieg. W przypadku tej części ciała trwa on zazwyczaj godzinę. I podobnie, jak w przypadku epilacji pleców, sesję należy powtarzać co 8 – 10 tygodni.

Natomiast laserowa depilacja pośladków jest absolutnie bezbolesna. Trwa od 45 minut do godziny. Satysfakcjonujące efekty mogą zapewnić już 3-4 zabiegi w odstępach 6-8 tygodniowych.

Epilacja pleców, klatki piersiowej i pośladków dzięki unikatowym rezultatom jest metodą najczęściej wybieraną przez mężczyzn. Panowie cenią ją za praktyczne i trwałe efekty. Dzięki niej wyjście na plażę, basen, czy pokazanie ciała kobiecie przestaje być problemem a zaczyna przyjemnością.

  • Maciej

    Co to jest epilacja, o której piszecie tu 4 razy?

    • Katarzyna

      Epilacja – trwałe usunięcie owłosienia