Innowacyjne podejście do szkoleń! Certyfikat + Referencje + Praktyka

Po zakończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje Certyfikat uprawniający do pracy na danym urządzeniu, otrzymuje także możliwość odbycia dodatkowej praktyki w naszym firmowym salonie, która pozwoli zastosować zdobytą wiedzę i umiejętności w pracy z Klientem. Po odbyciu praktyki salon Viviean może wystawić Referencje, adekwatne do poczynionych postępów.

Oferta szkoleniowa Viviean skierowana jest do osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe lub salonów, które chcą przeszkolić swoich pracowników.

Na naszym szkoleniu poznasz szeroką wiedzę teoretyczną, ale 90% kursu to zajęcia praktyczne. Priorytetem dla nas jest to aby uczestnik zakończył nasze szkolenie nie tylko posiadaniem odpowiedniego certyfikatu, ale przede wszystkim szeroką wiedzą i świetnym przygotowaniem praktycznym.

Dla maksymalnego poświęcenia uwagi jednemu słuchaczowi szkolenia mają formę indywidualną, bądź są prowadzone w małych, maximum 4 osobowych grupach.

Dlaczego Referencje?

Dobre referencje otwierają wiele drzwi. Zdarza się, że prędzej dostaniemy pracę ze względu na dobrą opinię, którą nam ktoś wystawił, niż ze względu na doświadczenie czy uzyskane Certyfikaty.

Po odbyciu szkolenia i praktyki każdy jego uczestnik otrzyma indywidualne referencje, których treść będzie uzależniona od poczynionych przez kursanta postępów. Referencje mają na celu dostarczenie przyszłemu pracodawcy bardziej obiektywnej informacji na temat kandydata.

Po zakończeniu szkolenia zostajemy w stałym kontakcie z naszymi kursantami. W razie jakichkolwiek wątpliwości mogą oni do nas dzwonić bądź przyjechać aby otrzymać pomoc.

Prowadzone przez nas szkolenia:

  1. Depilacja laserowa laserem diodowym Light Sheer

  2. Wykorzystanie technologii E-Light

  3. Szkolenie z Oxybrazji

  4. Szkolenie z zastosowania liposukcji ultradźwiękowej i technologii Tripolar RF.

  5. Szkolenie z Mikrodermabrazji diamentowej