Złota maska

Luksusowy zabieg złotej maski przeznaczony jest dla każdego rodzaju cery, zwłaszcza dla cery z widocznymi oznakami upływu czasu. Zbieg złotej maski zaleca się szczególnie osobom, którym zależy na szybkim i skutecznym poprawieniu kolorytu, wyglądu zmęczonej skóry. Złota maska polecana jest jako zabieg gwarantujący spektakularny efekt rozświetlenia i nawilżenia a tym samym odmłodzenia naszej skóry.

Przenikanie złota przez barierę skórną możliwe jest dzięki unikatowej nanotechnologii. Jonowa nanomgła emitowana podczas zabiegu przenika przez naskórek i dociera w głąb skóry. Jony ujemne mają  właściwości przyciągania złota i transportowania go przez pory w głąb skóry. Nanocząsteczki pozostają w skórze nawilżając
ją i uelastyczniając.

Efekty zabiegu:

Zabieg złotej maski daje szereg korzyści dla zdrowia i urody. Przede wszystkim złoto stymuluje wzrost komórek warstwy rozrodczej skóry, umożliwiając regenerację włókien elastynowych i kolagenowych oraz zapobiega utracie jędrności skóry. Wokół nanocząsteczek złota tworzą się młode komórki, które regenerują skórę a tym samym spłycają zmarszczki i zapobiegają powstawaniu nowych bruzd. Złoto posiada również właściwości antyseptyczne dzięki, którym eliminuje stany zapalne skóry. Dzięki spowalnianiu procesu melanogenezy, zapobiega powstawaniu przebarwień oraz rozświetla skórę. Skóra po zabiegu jest dobrze dotleniona, wypoczęta, pełna blasku  i co najważniejsze już jeden zabieg przywraca zdrowy wygląd oraz usprawnia jej prawidłowe funkcjonowanie.

Etapy zabiegu:

Zabieg rozpoczyna się wieloetapowym demakijażem,  oczyszczeniem i tonizacją skóry poddanej zabiegowi. Kolejnym krokiem w kierunku idealnie czystej skóry jest jej delikatne złuszczenie i pobudzenie krążenia peelingiem wodno-tlenowym czyli oksybrazją. Na tak przygotowaną skórę aplikowany jest kwas hialuronowy dla maksymalnego wzmocnienia efektu intensywnego nawilżenia skóry. Następnie kosmetolog nakłada na skórę płatki 24 karatowego złota, których transport śródskórny aktywowany jest dzięki nanomgłe. Na zakończenie zabiegu wykonuje się ok. 20 minutowy masaż, podczas którego złoto zostaje całkowicie wprowadzone w skórę.

Cennik:

Złota maska twarzy 300 zł
Złota maska twarzy, szyi 350 zł
Złota maska twarzy, szyi, dekoltu 400 zł