Szkolenie z zastosowania liposukcji ultradźwiękowej i technologii Tripolar RF

Połączenie liposukcji ultradźwiękowej z Tripolarem wykazuje wyjątkową skuteczność w zwalczaniu zbędnej tkanki tłuszczowej i redukcji cellulitu. Jednocześnie dochodzi do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra staje się jędrna i gładka.

Liposukcja ultradźwiękowa jest skuteczną i innowacyjną metodą modelowania sylwetki, wyszczuplania i redukcji cellulitu. Zabieg gwarantuje szybkie i spektakularne efekty bez skutków ubocznych, jakie występują przy tradycyjnej liposukcji. W trakcie zabiegu dochodzi do trwałego zmniejszenia adipocytów, a co za tym idzie do likwidacji nadmiernej tkanki tłuszczowej. Działanie ultradźwiękami o określonej częstotliwości powoduje powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia powoduje rozbicie komórek tłuszczowych i ich upłynnienie. Uwolnione w ten sposób tłuszcze są transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii. W ten sposób można usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów np. ud, pośladków, brzucha lub innych problematycznych okolic.

TRIPOLAR RF RADIO FREQUENCY to trzecia generacja urządzeń polarowych. Jest to światowa nowość w zakresie ujędrnienia skóry, likwidacji zwiotczeń oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Podczas zabiegu dochodzi do rozerwania włókien kolagenowych i budowy ich na nowo, dzięki czemu te nowoutworzone są mocniejsze, a skóra ujędrniona i bardziej sprężysta.

CZĘŚĆ TEORETYCZNA

 • Omówienie podstawowych zagadnień z anatomii, budowy skóry i metabolizmu tłuszczy w organizmie.

 • Omówienie zasady działania obu technologii: RF i kawitacji ultradźwiękowej

 • Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu

 • Zasady prawidłowego przeprowadzenia wywiadu przed zabiegiem

 • Omówienie możliwych powikłań

 • Efekty i postępowanie po zabiegu

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

 • Zapoznanie z urządzeniem i prawidłową jego obsługą

 • Przygotowanie klientki do zabiegu

 • Pokaz prawidłowego wykonywania zabiegu na poszczególnych partiach ciała

 • Ćwiczenia praktyczne

Co uzyskujemy po zakończeniu szkolenia?

Po zakończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje Certyfikat.
Dodatkowo istnieje możliwość odbycia praktyki w naszym firmowym salonie, podczas której Praktykant będzie miał okazję uczestniczyć w pracy z Klientem, począwszy od rozpoznania problemu, poprzez przeprowadzenie wywiadu, dobór odpowiednich parametrów, przygotowanie i przeprowadzenie zabiegu, aż po przekazanie zaleceń po zabiegu.
Praktyka po odbyciu szkolenia jest szansą na lepsze przyswojenie materiału, dogłębne zrozumienie tematu, zastosowanie pozyskanej wiedzy w praktyce i pracę z Klientem.

Terminy

Terminy zajęć ustalane są indywidualnie. Po więcej informacji zadzwoń: 534-535-535

Cena szkolenia

1-dniowe szkolenie:
1 osoba – 800 zł/os.
2 osoby – 700 zł/os.
3 osoby – 600 zł/os.
4 osoby – 500 zł/os.
Odbycie dodatkowej praktyki – od 300 zł/os.
Materiały szkoleniowe – 100 zł/egz.

 • Natalia

  Witam. Na jakiej zasadzie odbywa się szkolenie czy wymagane jest okazanie się dokumentem potwierdzającym kwalifikacje kosmetyczne ? I gdzie Państwo wykonują szkolenia ?