Laser Diodowy SOPRANO BABY

Najbardziej zaawansowaną technologią w efektywnym usuwaniu niechcianego owłosienia jest działający powierzchniowo laser diodowy ALMA BEAUTY REMOVE SOPRANO BABY. Gwarancję

Alma Beauty Remove_2 bezpieczeństwa jego zastosowania zapewniło respektowane na całym świecie     Amerykańskie Ministerstwo ds. Żywności i Leków (U.S. FDA) .

ALMA BEAUTY REMOVE SOPRANO BABY jest laserem diodowym, o długości fali 810 nm a więc jest urządzeniem spełniającym złoty standard depilacji laserowej.

ALMA Soprano ICE opiera się na technologii SHR (Super Hair Removal). Metoda łączy w sobie działanie lasera diodowego oraz technikę pulsującego światła. Pacjent czuje w trakcie przeprowadzania zabiegu ciepło, tkanki są podgrzewane a dzięki technice „In Motion” nie ma oparzeń. Kosmetolog w trakcie zabiegu przesuwa głowicę po skórze, nie odrywając jej od podłoża. Ciepło jest równomiernie rozprowadzane  i kumulowane w tkance, co powoduje uszkodzenie mieszków włosowych.

Laser ALMA Soprano Baby jest absolutnie przełomowym urządzeniem w dziejach medycyny estetycznej. Jego wynalezienie zakończyło epokę pęset, golarek, woskowania czy chemicznego usuwania owłosienia. Może być stosowany w większości partii ciała – nie tylko na bladej, ale i opalonej skórze. Jest całkowicie nieinwazyjny, znacznie skraca czas zabiegu i daje satysfakcjonujący efekt.

Jak działa laser Soprano Baby?

Strumień światła lasera wchłania melaninę, czyli naturalny pigment stymulujący wzrost włosów. Specjalny system chłodzenia Chill Tip chroni przed poparzeniem i sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Temperatura końcówki utrzymuje się na poziomie 4º C.

Najłatwiejsze do usunięcia są włosy ciemne i grube. Jasne i delikatne potrzebują większej ilości zabiegów. Skóra bardziej wrażliwa po zastosowaniu lasera może wywołać lekkie zaczerwienienie bądź opuchnięcie, które jednak ustąpi w krótkim czasie.

Efekty działania światła Soprano Baby są imponujące. Po pierwszym zabiegu zostaje usunięte do 30 % włosów, a po całej serii nawet do 98%.

 

Komentowanie jest wyłączone