Plazma IQ

Jeśli masz problem z wiotką skórą, opadającą powieką, zmarszczkami wokół oczu, zmarszczką palacza lub chcesz się pozbyć znamion bez użycia skalpela?

Zabiegi z wykorzystaniem technologi Plasma IQ są właśnie dla Ciebie!!!

Plasma iq_3

 

Plasma IQ jest urządzeniem wyprodukowanym we Włoszech, stosowanym w dermatologii estetycznej i chirurgii plastycznej. Bezpieczeństwo stosowania oraz skuteczność działania zostały potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi.

Plasma IQ wytwarza kontrolowaną mikro wiązkę plazmy, dzięki jonizacji gazów występujących w powietrzu. Między urządzeniem  a skórą pacjenta  dzięki  łukowi elektrycznemu powstaje plazma. To właśnie plazma  umożliwia sublimację naskórka, obkurczanie skóry, leczenie różnego rodzaju zmian skórnych. Zabieg wykonywany jest miejscowo, bez wpływu na otaczające tkanki. Podczas wykonywania zabiegu urządzenie nie jest podłączone do prądu, co pozwala na korzystanie z zabiegu również pacjentom, u których zabiegi z przepływem prądu są zakazanie.

W odróżnieniu od innych technik zabiegowych, urządzenie Plazma IQ nie powoduje stanu zapalnego otaczających tkanek, podczas zabiegu nie występuje krwawienie. Zabieg wykonywany jest dla wszystkich fototypów skóry, gdyż nie powoduje przebarwień pozapalnych. Efekt termiczny wytworzony na końcówce powoduje pobudzenie oraz wytworzenie nowych włókien kolagenu i elastyny

 

Wskazania:

  • plastyka powiek: likwidowanie opadającej powieki, eliminacja obrzęku wokół oczu, zwalczanie ‚kurzych łapek’
  • likwidowanie zmarszczek palacza
  • usuwanie włókniaków, brodawek
  • eliminacja plam starczych
  • usuwanie blizn potrądzikowychplasma iq_zabieg 1

 

Efekty:

Dla uzyskania najlepszego rezultatu zaleca się wykonanie serii 2-3 zabiegów w odstępach co 6 tygodni. Efekt utrzymuje się ok 2 lat

 

Zalecenia:

Okres rekonwalescencji trwa 2-3 dni, w tym czasie w miejscu poddanym zabiegowi może utrzymywać się obrzęk.

 

 Cennik:

Lifting górnych powiek 1200 zł
Lifting dolnych powiek 1200 zł
Usuwanie ‚kurzych łapek’ 900 zł
Eliminacja zmarszczek górnej wargi tzw. zmarszczki palacza 800 zł
Usuwanie blizn potrądzikowych od 600 zł
Usuwanie łagodnych zmian miejscowych (brodawki, włókniaki) 100 zł/szt.